З минулого року аграрії Миколаївщини збільшили виплату податків на 20 млн грн

20 июня, 2018

За перші п’ять місяців 2018 року аграріями Миколаївської області, які використовують спрощену систему оподаткування IV групи, перерахували до місцевих бюджетів області майже 70 млн грн єдиного податку. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління ДФС області.

Варто зазначити, що у порівнянні з відповідним періодом 2017 року надходження від цієї категорії платників зросли майже на 20 млн грн, або на 40 відсотків.

За словами начальника управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Миколаївській області Людмили Гетманець, станом на 1 червня 2018 року, спрощену систему оподаткування IV групи використовують три тисячі платників податків – сільгосптоваровиробників, у яких частка виробленої сільгосппродукції за рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

«У платників єдиного податку IV групи необмежений граничний обсяг доходів та кількість найманих працівників. Розмір ставок податку з 1 га сільгоспугідь залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та розраховується у відсотках бази оподаткування», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до Податкового кодексу України сільськогосподарський товаровиробник – це юридична особа незалежно від організаційно-правової форми, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.

Новости по теме

| | | |