В Херсоні вивели сорт часнику спеціально для вирощування на півдні України

20 июня, 2018

В одному із господарства Херсонської області виведено сорт часнику районований для півдня України. Про це розповів директор ТД «Зоря плюс» Сейран Яковлев під час «Часникового форуму», який проходив днями на Херсонщині.

Яковлєв розповів, що сорт, виведений у господарстві, відрізняється гарними характеристиками: високою врожайністю, лежкістю, стійкістю до хвороб, та пристосований до клімату півдня України – отже ідеально підходить для нашого виробника. Наразі документи на реєстрацію нового сорту подані у відповідні органи.

Зауважимо, що часник є однією із перспективних та високорентабельних культур. Безперечним світовим лідером у виробництві та експорту часнику є Китай, проте і в українського часнику є експортне майбутнє. Наш часник має в середньому втричі більше ефірних олій, ніж у китайський, а Херсонщина, в свою чергу, за своїми природно-кліматичними умовами ідеально підходить для вирощування гострого та ароматного продукту.

Саме тому «Часниковий форум», який проходить на Херсонщині вже вдруге, зібрав кілька сотень аграріїв з 14 областей України, які дізнавалися про особливості агротехнології часнику. Це говорить про зростання інтересу в українських овочівників до цієї культури і про тенденцію до збільшення на нашому ринку часнику українського виробництва.

Новости по теме

| |