Українці почали активніше імпортувати рибу

19 июня, 2018

З початку 2018 року спостерігається зростання імпорту та споживання рибної продукції в Україні на 20% в кількісному вираженні та на 25% в грошовому. Про це свідчать дані прес-служби асоціації «Українських імпортерів риби та морепродуктів».

З січня по травень включно Україна імпортувала рибної продукції в кількості 158 тисяч тонн, загальною вартістю $240 млн. За аналогічний період 2017 року імпорт склав 131 тисяч тонн, загальною вартістю $192 млн.

При цьому кулінарні вподобання українців залишаються відносно стійкими і ТОП-10 найбільш імпортованих видів риб є наступними: оселедець, скумбрія, хек, салака, лосось, кілька, минтай, мойва, сардини, нототенія.

Слід зазначити, що незважаючи на зростання споживання риби та морепродуктів, в цілому українці їдять все ще недостатню кількість дарів моря (близько 12-14 кг на людину в рік). При цьому рекомендована Всесвітньою організацією охорони здоров’я мінімальна норма споживання риби та морепродуктів становить 20 кг на людину в рік, а 3/4 від цієї цифри повинна складати морська риба, оскільки вона багата незамінними амінокислотами, зокрема такою як триптофан, яка необхідна організму для синтезу серотоніну, так званого гормону радості та щастя.

Крім того, рибний білок в 4 рази краще засвоюється, ніж білок м’яса, до якого бонусом ідуть «важкі» жири, які викликають серцево-судинні захворювання.

Нагадаємо, українське рибальство за 20 років зменшилось у 4 рази.

Новости по теме

| | |