Шахраї пренаправили херсонський органічний соняшник на запорізький елеватор

14 июня, 2018

Компанія «УКРОЛІЯ» постраждала від дій шахраїв. Про це компанія повідомила на своїй сторінці в Facebook

Так, минулого тижня, 6 червня, маршрут автомобілів, що перевозили придбану компанією партію органічного соняшнику з Херсонської області на завод «УКРОЛІЯ ОРГАНІК» смт Диканька Полтавської області, був змінений шахраями, а вся партія товару була вивантажена на території зернового елеватора в Василівці Запорізької області.

За даним фактом компанія «УКРОЛІЯ» оперативно звернулася в правоохоронні органи і надала документи, що підтверджують право власності на дану партію органічного соняшнику. В ході проведення слідчих заходів були допитані свідки та офіційні представники компанії-перевізника.

Василівським ГУНП Запорізької області було встановлено факт незаконної вивантаження товару на Василівському елеваторі. Але в ході виконання судового рішення правоохоронні органи зіткнулися з перешкодами.

«Подібні події, пов’язані з порушенням законних прав компанії і ігноруванням судових рішень безумовно негативно впливають на розвиток стратегічно важливого для АПК України органічного напрямку. Всі прагнення і ресурси, спрямовані на поліпшення інвестиційного клімату та умов ведення бізнесу в Україні, будуть марними, якщо в бізнес-процесі будуть з’являтися учасники, які не дотримуються чинних законів і ігнорують правові норми», – йдеться у повідомленні.

Новости по теме

| | | | |