За добу на Херсонщині ліквідували дві маштабні пожежі лісу та сухостою

14 июня, 2018

На Херсонщині в черговий раз рятувальник боряться з пожежами лісу та сухої трави. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в області.

Так за 13 червня на території області ліквідували дві маштабні пожежі: сухостою та лісу.

На відкритій території в районі с. Корсунка горіла суха трава на великій площі. Для ліквідації пожежі виїхав черговий караул в складі двох відділень  на двох АЦ-40. Також допомогу також були залучені додаткові сили та засоби: лісове господарство – 10 одиниць техніки і 30 працівників, від ДСНС – 11 одиниць техніки і 36 чоловік особового складу та населення Дніпрянської селищної ради. Всього на пожежі працювало 23 одиниці техніки та 73 особи. Завдяки спільним зусиллям вдалося не допустити перекидання вогню на лісовий масив.

В результаті пожежа була ліквідована на площі 15 га. Варто зазначити, що було врятовано маленьке оленятко. Причина пожежі встановлюється.

Ще одна пожежа виникла у 33, 34, 41 кварталі на території Гладківського лісництва Голопристанського району. Займання вдалося локалізувати.

Станом на 07:00 годину 14 червня відкритого полум’я немає, ведеться патрулювання та проливання території.

Орієнтовна площа пожежі за даними лісової охорони складає 7,5 га, з яких 0,8 верхового лісу.

Загалом до ліквідації пожежі залучено 74 чол. та 25 од. техніки, з них: від лісового господарства 44 чол. та 20 од. техніки, від Міноборони 4 чол. та 1 од. авіаційної техніки (вертоліт МІ-8), від ДСНС 26 чол. та 8 од. техніки.

Відмічається,  що в області утримується найвищий клас пожежної небезпеки. Загоряння сухостою, як правило, виникають через людський фактор – випадковий чи зумисний. Тож рятувальники звертаються до мешканців області з проханням контролювати свою поведінку під час знаходження в зоні екосистем.

Новости по теме

| | | |