Держгеокадастр Миколаївщини передав у власність 8 ОТГ с/г землі

11 июня, 2018

Земля як особливий природний ресурс має бути первинною матеріальною та фінансовою основою місцевого самоврядування. Тому процес децентралізації не може бути повним без передачі територіальним громадам повноважень з розпорядження землями на всій території громади, а не лише в межах населених пунктів. Так, 6 червня 2018 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області відбулося урочисте підписання актів прийому-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. Про це повідомляєтся сайті відомства.

Участь у церемонії взяли заступник начальника ГУ Держгеокадастру в Миколаївській області Андрій Кіро та керівники Воскресенської, Доманівської, Ольшанської селищних ОТГ, Чорноморської, Куцурубської, Новополтавської, Кам’яномостівської сільських ОТГ та Баштанської міської ОТГ.

Згідно з актом прийому-передачі 8 об’єднаних територіальних громад Миколаївщини отримали у комунальну власність 1380 земельних ділянок та розпоряджатимуться землею загальною площею 19532,7895 га.

Документи, які містять інформацію про перелік земельних ділянок, їх кадастрові номери та площу, надалі слугуватимуть підставою для реєстрації речового права за ОТГ в Державному реєстрі.

Новости по теме

| | | |