Маш як нова ніша для аграріїв Півдня

11 июня, 2018

Той, хто любить китайську їжу, звісно ж, не залишиться байдужим до китайської локшини з паростками маша. Ну про локшину зрозуміло, але що ж це за маш такий? Культура має кілька назв: боби мунга, золотиста квасоля, вігна промениста (офіційна назва). Маш досить давня культура, яка прийшла до нас з Південно–Східної Азії. Та й зараз його можна побачити на прилавках магазинів в Україні, завдяки Середньої Азії, Індії та Пакистану. За результатами досліджень, проведених в Криму ще у 2001-2006 роках, маш цілком може стати перспективною нішевою культурою на півдні України. Так навіщо ж купувати і завозити в країну те, що можна вирощувати тут?

Програма роботи Міністерства аграрної політики та продовольства передбачає розвиток вирощування нішевих культур, а також їх експорту. У 2015 році було організовано Громадське об’єднання «Спільнота виробників і споживачів бобових України» (СППБУ). За даними СППБУ, об’єднання, спільно з Мінагрополітики та УААН, розробили і затвердили Програму розвитку бобових в Україні з 2015 по 2020 р. р. Це дуже важливо, так як бобові є частиною правильно складеного сівозміни. Вони збагачують ґрунт азотом, який необхідний для отримання високих врожаїв. Наприклад, за даними досліджень Азіатського овочевого центру розвитку (AVRDC) маш збільшує врожайність наступної зернової культури на 20-30%. У Пакистані його вирощують як комерційну культуру, яка щороку приносить країні 20 млн. дол.

Плантації бобів мунг

Маш — рідкісний вид бобової рослини азіатського походження, який з успіхом можна вирощувати в якості харчової, овочевої і кормової культури. Маш вважається квасолею, але сучасна ботаніка відносить його до роду Vigna. У промислових масштабах цю культуру культивують в Китаї (близько 1 млн. га), Пакистані (200 тис га), Таїланді (421 тис. га), а також в Індонезії, М’янмі, на Філіппінських островах і в усьому субтропічному поясі земної кулі. У деяких штатах США, а також в Південній Європі, де посушливі кліматичні умови, як і на півдні України, також вирощують боби мунг. Китайські фахівці рекомендують сіяти боби починаючи з середини травня до середини червня. Маш може мати три види зрілості: ранні сорти дозрівають (60-80 днів), сорти 100-денного дозрівання та 120-денні сорти. Але потрібно врахувати регіон вирощування, так як 120-денні сорти можуть не встигнути дозріти належним чином до настання морозу. У Китаї боби мунг висаджують разом з кукурудзою, кавуном і бавовною. За даними Plant Resources of the World (PROW) фонд Вагенінген в Нідерландах, маш є швидко ростучими бобами, які досягають зрілості при температурі 28-30 °C, за умови, що в процесі росту рослин, температура буде не нижче 15 °C. Боби мунга посухостійкі і не потребують великої кількості води. Досить 600-1000 мм опадів у рік. Дуже чутливі до перезволоження. Внаслідок високої вологості, плоди мунга можуть прорости ще до прибирання, тому якість врожаю буде зіпсовано. До ґрунтів рослина також не має підвищених вимог, але найкраще росте на добре осушеному суглинку або супіску (рН 5-8). Стійкий маш й до засолених ґрунтів. Урожай збирають зазвичай в два етапи: спочатку у червні, а потім у листопаді. Такий процес обумовлений поступовим дозріванням насіння – зібрати насіння маша одноразово просто неможливо. Маш — особливо невибаглива культура. Досить провести 1 — 2 поливи. Механізоване прибирання, здійснюється зернозбиральним комбайном.

Цвітіння маша

Насіння маша дуже поживне, містить близько 50 % крохмалю, 4% жирів і корисні мінеральні речовини. Містить цінну клітковину, вітаміни групи В, мінеральні речовини: калій, кальцій, натрій, магній, залізо, фосфор. Маш корисний тим, що на 100 гр містить майже 24 гр білка. Вважається, що в поєднанні з рисом максимально засвоюються всі необхідні корисні речовини для людини. У маші багато каротину та вітаміну B6, що позитивно позначається на нервовій та імунній системі. Чудово замінює м’ясо, так як є джерелом легко перетравного білка. Боби можуть вживатися в свіжому вигляді, а також використовуватися для приготування супів, каш, різних салатів і навіть морозива. У сухому вигляді маш використовують для виготовлення борошна, з якого випікають хліб і виробляють крохмальну локшину — фунчозу. Делікатесом є пророслі насіння бобів мунг. Також маш вирощують і на корм тваринам, заготовлюючи його, як сіно (рослини зрізають, коли вони починають цвісти), солому або силос. Особливо цінна ця культура, як ранній корм. ФАО рекомендує випасати тварин вже через 6 тижнів після посадки бобів і висаджувати два пасовища. Використовуватися маш можна і в якості зеленого добрива.

На сьогодні виробництво бобових є перспективним для малого і середнього бізнесу. У багатьох країнах, де раніше вирощували маш, ведуться активні дослідження і розробки агротехнологій відносно можливості культивування в певних регіонах, Наприклад, у Польщі, де популярною бобової культурою є квасоля, проводять експерименти з вирощування бобів мунг ( журнал COBORU,2017). Для досліджень були взяті насіння компанії W. Legutko. Польовий дослід проводився в 2016 році на експериментальній станції факультету садівництва і ландшафтної архітектури Познанського університету природничих наук в Західній Польщі. У результаті експерименту вчені з’ясували, що у бобів мунг більш високий вміст білка, ніж у квасолі і більш висока якість врожаю.

Вартість в Україні маша іноземного виробника від 220 грн/кг до 371 грн/кг. Вартість консервованих паростків за 1 кг становить близько 90 грн. За халву з маша, вагою 240 грам ви заплатите приблизно 100 грн.

Приготування паростків

Фунчоза – локшина із мунга

Клімат та ґрунтові умови півдня України прекрасно підходить для культивування цієї рослини. Величезний ринок збуту, тренд на здорове харчування в світі, а також здатність бобових відроджувати родючість грунту, є причинами, за якими вирощувати маш можна і потрібно. Включати маш в якості попередньої культури в сівозміну буде розумним кроком та дозволить поліпшувати та підтримувати високу якість ґрунтів. До того ж ціни на бобові у світі зараз дуже привабливі і мають тренд не зменшуватися в близькому майбутньому, а тільки зростати.

Морозиво із бобів мунга

Текст: Євгенія Ткачова

| | |