Україна втрачає 65% овочів і фруктів через неправильне зберігання

8 июня, 2018

Україна виробляє величезний об’єм сільськогосподарської продукії. Втрати плодоовочевої продукції через неправильне зберігання складають 65%. Про це йшла мова в ході конференції «Агроекологія», організованої проектом UHBDP, повідомляє «Інфоіндустрія«.

«Починаючи з 2000 року ми нарощуємо обсяги виробництва фруктів і овочів. Але 65% плодоовочевої продукції ми втрачаємо, це фактично ще один урожай. В інших країнах, де використовуються сучасні технології втрати становлять 35%. Звести їх до нуля в принципі неможливо, так як ми маємо справу з біологічними об’єктами», – повідомила професор кафедри харчових технологій Таврійського Гату Олеся Прісс.

Одна з причин таких втрат в Україні – брак холодильного обладнання.

«Тільки в останні 10 років в Україні будують сучасні холодильні камери», – зазначила Олеся Прісс.

За словами експерта, значні втрати також відбуваються через механічних пошкоджень при повторному завантаженні плодоовочевої продукції.

Біологічні особливості овочів і фруктів часто залишаються поза увагою виробників і трейдерів. Експерт вважає, що це може бути пов’язано із тим, що часто ця продукція не дуже дорога. А на втрати при зберіганні впливають буквально всі агротехнологічні прийоми ще при вирощуванні продукції.

Неправильне зберігання впливає і на смак овочів і фруктів.

«Мало хто знає, що вимоги до температурного зберігання огірків, як до субтропічних культур. А їм потрібно для зберігання температура +8 градусів. Якщо зберігати їх при +2, то смак вже втрачається. Споживач називає такі овочі «пластмасовими». Це ж стосується і томатів, при заниженній температурі зберігання вони втрачають смак і аромат. Виробник виростив якісний продукт, але при зберіганні якість різко може знизитися», – наголошує Прісс.

Грунтово-кліматичні умови вирощування також важливі для подальшого зберігання.

«Важкі, глиністі грунти є кращими для вирощування продукції на зберігання, надмірна вологість під час вирощування знижує легкість. Поливи закінчують за 2 тижні до збирання продукції», – зауважила Олеся Прісс.

Новости по теме

| | | | |