Держпідтримка тваринництва збільшить обсяги виробництва галузі, – Шеремета

8 июня, 2018

У 2018 році безпрецедентна сума, виділена Урядом на державну підтримку розвитку тваринництва у розмірі 4 млрд грн, покликана підвищити продуктивність молочного ВРХ, наростити поголів’я та покращити генетичний потенціал, що збільшить обсяги виробництва галузі. Про це йшлося під час аграрного форуму, в рамках агропромислової виставки «Агро-2018», на тему «Пріоритети державної фінансової підтримки АПК у 2018 році» за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети. Повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

У заході взяли участь голова підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, народний депутат України Леонід Козаченко, Президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Микола Стрижак, представники Мінагрополітики та профільні експерти.

«Окрім 60-мільйонного врожаю зерна, який ми спостерігаємо останні кілька років, в Україні майже непоміченим пройшов 6-тонний надій на корову. Зараз для України це просте досягнення, тоді як в радянські часи 3-тонний надій вважався рекордним. Проте, ми не будемо на цьому зупинятися, адже планується, що програма підтримки тваринництва буде діяти не менше трьох — п’яти років, що сприятиме таким рекордам і в подальшому», – зазначив Віктор Шеремета.

Заступник Міністра нагадав, що урядовими програмами підтримки розвитку тваринництва передбачено у 2018 році: часткова компенсація вартості збудованих тваринницьких комплексів, компенсація 1 500 грн за утримання молочного ВРХ, компенсація громадянам 2 500 грн за утримання молодняку ВРХ до 1 року тощо.

«Недарма девізом цьогорічної виставки є «Працюють ферми – багатіють селяни». Аграрії, використовуючи успішний досвід, застосовуючи новітні технології, розвиватимуть свої господарства та примножуватимуть свій добробут, а держава їм у цьому допомагатиме»,– підкреслив Віктор Шеремета.

Новости по теме

| | | |