На Миколаївщині вимагають повернути державі сільгоспземлю вартістю майже 800 тис грн

7 июня, 2018

Прокуратура у судовому порядку вимагає повернути державі земельну ділянку сільськогосподарського призначення вартістю майже 800 тис грн. Про це повідомляє на сайті прокуратури Миколаївської області за інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

Органи прокуратури Миколаївської області продовжують послідовну роботу щодо поновлення інтересів держави у сфері використання земель  сільськогосподарського призначення. Так, Вознесенською місцевою прокуратурою встановлено факт використання суб’єктом господарювання земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 30 га вартістю майже 800 тис грн без належних правових підстав.

Зокрема, у 1995 році вказана земельна ділянка надана фізичній особі  громадянину на підставі акту на право постійного користування, проте у 2016 році вказана особа померла.  Відповідно до положень чинного законодавства право користування припинилось, однак, незважаючи на це, фермерське господарство продовжує використання вказаної ділянки.

Вказане стало підставою для подання місцевою прокуратурою до суду позову про повернення земельної ділянки у розпорядження держави.

Нагадаємо, керівника підприємства «Таврія-Агро», який самовільно зайняв земельну ділянку сільськогосподарського призначення на території Первомайської селищної ради Вітовського району площею понад 500 га, засуджено до покарання у вигляді арешту строком на 5 місяців.

Новости по теме

| | | |