Більше 80 тис грн завдав збитків браконьєр на Миколаївщині

6 июня, 2018

В результаті оперативних заходів інспекторами рибоохороного сектору Миколаївського рибоохоронного патруля у ніч з 5 на 6 червня на водоймі Південного Бугу біля села Новопетрівка Новоодеського району було виявлено двох чоловіків, які з човна за допомогою сіток та електровудки здійснювали незаконний лов риби. Про це повідомялє прес-служба відомства.

Чоловіками було незаконно добуто 453 особини пузанка, 37 особин тарані, 18 особин карася, 1 судака, 2 окуней та 11 особин молоді ляща. Браконьєри спричинили збитків рибному господарству України на суму 82875 гривень.

Відносно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Затримання браконьєра-"електровудочника"

В результаті добре спланованих та проведених оперативних заходів інспекторами рибоохорони сектору оперативної роботи Миколаївського рибоохоронного патруля у ніч з 5 на 6 червня на водоймі Південного Бугу біля с. Новопетрівка Новоодеського району було виявлено двох чоловіків, які з човна діставали сітки з водойми. У момент затримання з’ясувалося, що добич риби велася не тільки сітками, але й за допомогою електровудки, що знаходилась у човні.Чоловіками було незаконно добуто 453 особини пузанка, 37 особин тарані, 18 особин карася, 1 судака, 2 окуней та 11 особин молоді ляща, спричинивши збитки на суму 82875 грн.Для фіксації факту правопорушення на місце пригоди було викликано співробітників поліції.Відносно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Самого факту використання такого небезпечного знаряддя лову досить для порушення кримінальної справи за ознаками ч. 2 ст. 249 Кримінального кодексу України. Тепер слідство і суд будуть встановлювати ступінь вини кожного з учасників незаконного добування риби та вирішувати їх подальшу долю.

Posted by Миколаївський рибоохоронний патруль on 2018 m. birželis 6 d.

Новости по теме

| | | | |