Цьогоріч «ТерраТарса» відкриє завод рідких добрив на Херсонщині

5 июня, 2018

Генеральний директор «ТерраТарса» Андрій Гоголєв розповів про плановане виробництво добрив в Херсонській області на IV Міжнародному агрохімічних Форумі в Анталії.

Передбачається, що завод буде орієнтований на запуск спочатку рідких мінеральних добрив, потім – кристалічних. Виробничі потужності рідких мінеральних добрив (РМД) складуть 3 млн літрів на рік, а кристалічних водорозчинних – 15 тисяч тонн. Щоденний обсяг випуску РМД – 60 тисяч літрів.

Виробничий комплекс буде розташований на ділянці 6,5 га. Площа складських приміщень становить 13 тисяч кв. м, а обсяг буферного зберігання РМД становить 100 тисяч літрів.

У виробництві РМД не проводитиметься синтез. Буде використовуватися проста технологія змішування. Виробничий процес буде повністю автоматизований.

Перша черга проекту – виробництво рідких добрив планується до запуску в грудні 2018 році.

Добрива будуть проводитись за стандартами концерну SQM – одного зі світових лідерів в області спеціальних добрив. Компанія «ТерраТарса» утворена в результаті злиття в 2011 році групи компаній «Терра» (Україна) і міжнародної виробничої компанії Doktor Tarsa (Туреччина), 50% частка в якій належить SQM.

«ТерраТарса» вже зараз активно працює на ринку України. За обсягом поставок в Україну водорозчинних листяних добрив продукція під брендом Doktor Tarsa в 2017 році посіла друге місце серед всіх імпортерів. У 2017 року в Каховці була відкрита лабораторія «TerraLab» ім. проф. Івана Гоголєва, що спеціалізується на вирішенні завдань агрохімічного напрямку.

За матеріалами: infoindustria.com.ua

Новости по теме

| | | |