Миколаївський та Херсонський аграрні університети потрапили у першу сотню вишів України

5 июня, 2018

Аграрні університети півдня України потрапили до академічного рейтингу вишів України «Топ-200 Україна 2018». Зокрема, Миколаївський національний аграрний університет зайняв 61 місце. Херсонський державний аграрний університет розмістився на 98-му місці, а Одеський державний аграрний університет зайняв 196 сходинку.

Рейтинг був презентований Центром міжнародних проектів «Євроосвіта», в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence. Він був складений за методикою, доповненою та вдосконаленою протягом 2006-2018 років.

В цілому ж переважна більшість українських університетів покращує показники за усіма напрямами своєї діяльності. За умов зростаючої конкуренції на ринку освітніх послуг, вони все активніше впроваджують інноваційні підходи в навчальний процес і наукову роботу, налагоджують співпрацю з зарубіжними партнерами, світовим науковим співтовариством, нарощуючи свою участь в освітніх і наукових програмах ЄС Темпус, Еразмус+, Горизонт 2020.Цей рейтинг презентував Центр міжнародних проектів «Євроосвіта», в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence. Він був складений за методикою, доповненою та вдосконаленою протягом 2006-2018 років.

Новости по теме

| | | | |