На «Агро 2018» презентують новий агропортал для взаємодії науки та бізнесу

5 июня, 2018

З 6 по 9 червня на виставці «Агро 2018» відбудеться презентація платформи «Агротехнополіс», яка була ініційована ГС «Аграрний союз України» та Інститутом інноваційної біоекономіки. Про це повідомив голова ГС «Аграрний союз України» Геннадій Новіков на Міжнародному дні поля, який відбувся в інституті зрошувального землеробства.

Агропромисловий комплекс є найбільш бюджетоутворюючим і перспективним сектором економіки, при цьому сільське господарство залишається низько технологічною сировинною галуззю з невеликим коефіцієнтом доданої вартості.

Технологічний розвиток агропромислового виробництва може забезпечити аграрна наука, яка має значний науковий потенціал, але низьку ефективність впровадження і комерційну затребуваність інноваційної продукції на наукоємному аграрному ринку.

Кардинальне підвищення конкурентоспроможності науково-інноваційних досягнень забезпечує підприємницька інфраструктура, яка поєднує науку і бізнес сильними інноваційно-інвестиційними проектами.

«На цій платформі повинні зустрітися найкращі досягнення науки і бізнес. В свою чергу бізнес стає провайдером тих досягнень, які є в науці. Але наука весь час не віддає свої досягнення, а іде поряд супроводжуючи до кінцевого результату адаптації цього сорту або технології, або інших препаратів і таке інше. І в тому числі до реалізації на зовнішні ринки. Тому я думаю, що це буде новим принципом спілкування з наукою, де аграрії будуть безпосередньо давати оцінку тим досягненням, які є в науці, приймати участь у впроваджені найноновітніших досягнень науки, бачити різницю, бачити перспективу. І я думаю, що це правильний шлях, тому що у бізнесу є гроші, яких потребує наука. І треба їм зустрітися і отримати взаємну вигоду», – коментує Новіков.

Новости по теме

| | | | |