На Одещині агрофірма планує сіяти соняшник по чужому соняшнику

5 июня, 2018

Фермер Ігор Моїсеєнко обробляє ділянку, яка стала предметом суперечки, вже протягом 16 років. Нещодавно він заявив про те, що на його поле, яке він уже встиг засіяти соняшником, заїхала техніка агрофірми «Нива Плюс» з наміром посіяти своє насіння цієї ж культури.

Представники компанії запевняють, що мають новий договір оренди на цю площу і планують обробляти землю, яка стала предметом конфлікту, надалі.

«На полі вже є сходи, фаза третього листа. Я маю договір, у якому зазначено, що термін його дії триває до виставлення земельної ділянки на торги. Але це не зупиняє агрофірму, яка планує сіяти соняшник по соняшнику», – говорить Моїсеєнко.

Голова Асоціації аграріїв Подільського району Микола Якубенко розповідає, що фермера не повідомили про розірвання з ним договору оренди, хоча по закону мають зробити це протягом місяця. Та, як виявляється, його слова не є аргументами для «Нива плюс».

В свою чергу, Олександр Маланюк, голова агрофірми «Нива плюс», запевняє, що їм заважають працювати і порадив у разі наявності претензій звертатись до суду.

«Якщо суд постановить, що врожай має збирати інший власник, то ми не матимемо нічого проти. Якщо ж суд вирішить, що ми повинні зібрати цей врожай – ми це зробимо», – наголосив голова агрофірми.

За матеріалами: media.uagroup.ua

Новости по теме

| | | | |