«Чи є доцільність в забороні пальмової олії?», – Мірошниченко про ухвалений урядом законопроект

5 июня, 2018

Увесь світ нарощує обсяги використання пальмової олії. Наукові дослідження, проведені у відповідності до сучасних стандартів, не підтверджують негативного впливу пальмової олії на здоров’я людини. Тому немає обґрунтованих підстав вважати пальмову олію більш небезпечною порівняно із іншими. Так вважає народний депутат Іван Мірошниченко.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №3871 «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів».

«Чи є доцільність в забороні пальмової олії? Немає. Тому мною, лише одним із присутніх на засіданні аграрного комітету Верховної Ради, не було підтримано даний законопроект під час його розгляду. Не голосував за нього я і під час розгляду в сесійній залі, маючи зауваження не лише до його змісту, суті, але й до форми», – пише Мірошниченко.

Зазначимо, що метою законопроекту є пряма заборона використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів,  молока та молочних продуктів та встановлення адміністративної відповідальності за вчинене правопорушення.

Повний текст Івана Мірошниченка можна прочитати тут.

Новости по теме

| | | |