Через п’ять років MAS Seeds представить перший український гібрид кукурудзи

5 июня, 2018

В п’ятницю, 1 червня, у селі Велика Олександрівка Київської області відбулося урочисте відкриття нового офісу та науково-дослідної станції компанії MAS Seeds.

Комплекс, який відтепер об’єднує головний офіс компанії та науково-дослідну станцію разом з дослідними ділянками та демонстраційним полем, утворює єдиний об’єкт з новітніх розробок, інновацій і досліджень компанії MAS Seeds.

Головний офіс компанії MAS Seeds було перенесено з міста Дніпро у Бориспільський район на Київщину.

«Першим кроком для інвестицій MAS Seeds в Україну стало будівництво нашого насіннєвого заводу на Дніпропетровщині 10 років тому. Наступним великим поступом стало відкриття науково-дослідної станції поблизу міста Бориспіль», — розповів Ромен Дестйо, генеральний директор компанії MAS Seeds Україна.

«Наша нова R&D станція знаходиться в Київській області, на межі двох природних зон – Полісся та Лісостепу. Це дає нам можливість охопити максимально велику зону для наших досліджень, щоб створити нові гібриди та агротехнологічні рішення для практично всіх ґрунтово-кліматичних регіонів України. Новий комплекс об’єднує всю нашу команду: комерційний та адміністративний відділи, відділ маркетингу та відділ селекції, досліджень та розвитку (R&D). Біля комплексу знаходиться великий демонстраційний полігон, де висіяна вся лінійка корпоративного портфоліо і всі гібриди кукурудзи та соняшнику компанії MAS Seeds, які ми представляємо в Україні».

Окрім того, компанія MAS Seeds має ще одну науково-дослідну станцію на Дніпропетровщині, що займається науково-дослідною роботою та виробництвом експериментальних гібридів. У Запорізькій області розташований стратегічний об’єкт компанії, де вивчають стійкість батьківський ліній та гібридів соняшнику до вовчка. Різні дослідні поля з гібридами кукурудзи та соняшнику також закладені на Сумщині та Житомирщині.

«R&D станція у Великій Олександрівці має довший термін окупності, ніж завод, але стратегічно цей проект для нас дуже важливий. Щоб отримати результат у селекції, необхідно 10 років з моменту початку робіт. Зараз ми хочемо контролювати всі процеси селекції саме в Україні. У селекційному розпліднику кукурудзи на Київщині створюється нова історія компанії MAS Seeds. Через 5 років в Україні будуть зареєстровані гібриди 100% української селекції. Зараз ми використовуємо французьку генетику – батьківські компоненти, привезені з Франції, а насіння вирощуємо в Україні. Через 5 років наші селекціонери створять повністю українські гібриди, адаптовані під місцеві кліматичні умови та ґрунти», — повідомив Ромен Дестйо.

За матеріалами: УКАБ

Новости по теме

| | |