Раки, соми, бички: на Херсонщині браконьєр завдав збитків на суму понад 400 тис грн

4 июня, 2018

В ході проведення відпрацювання «Нерест» працівники відділення поліції в порту «Херсон» затримали чоловіка, який здійснював вилов живих водних біоресурсів незаконними знаряддями лову. Під час перевірки з’ясувалося, що правопорушник своїми діями завдав природному середовищу шкоди на суму понад 400 тисяч гривень. Чоловікові може загрожувати покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Сьогодні, 4 червеня, вранці під час відпрацювання території Національного природного парку «Нижньодніпровський» працівники відділення поліції в порту «Херсон»  поблизу  села Забарино Голопристанського району виявили чоловіка, який на маломірному човні здійснював вилов живих водних біоресурсів. В ході перевірки поліцейські з’ясували, що човен в установленому порядку незареєстрований, документи на нього у чоловіка відсутні, а сам правопорушник в період весняно–літньої заборони здійснює вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову.

Як розповів начальник відділення поліції в порту «Херсон» Максим Жарков,  в човні громадянина були виявлені 6415 раків, 14 червононопірок, 10 молодих сомів, 733 бички, 3 линя. В якості речових доказів у правопорушника вилучені 17 місинових сіток загальною довжиною 3,5 кілометри та 40 ятерів.

Завданий природному середовищу збиток оцінюється в суму 402278 гривень.  За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом». Правопорушнику може загрожувати покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років.

Новости по теме

| | | | | |