Плоди біблійного раю для півдня України

4 июня, 2018

Вченими підраховано, що в найпопулярнішій книзі у світі (Біблії) рослини фігурують приблизно 600 разів. Однією з таких рослин є Інжир. Відповідно до Старого Заповіту, листям Фігового дерева або фіги (інжир) прикривали свою наготу перші люди на Землі – Адам і Єва. Є також думка, що саме з-за плоду інжиру Адама і Єву вигнали з раю. У біблійні часи з фіг випікали хліб, а м’якоть цих фруктів використовували як ліки проти кашлю, хвороб селезінки і печінки. Ізраїльські археологи з’ясували, що Ісус Христос і його сучасники щодня харчувалися великою кількістю рослинної їжі, особливо інжиром. У дослідженні, опублікованому в науковому журналі «Science», майже 12 тисяч років тому жителі Близького Сходу навчилися цілеспрямовано вирощувати фігові дерева. На думку авторів дослідження, саме інжир став першою культурою, яку люди стали цілеспрямовано обробляти. Це і дало поштовх швидкому розвитку сільського господарства в подальшому.

Вважається, що вирощування інжиру у відкритому ґрунті досить складне заняття, але це не зовсім так. Клімат півдня України прекрасно підходить для теплолюбного рослини. Але, незважаючи на теплолюбність, інжир може переносити низькі температури в залежності від сорту. Наприклад, до таких сортів належать «Брунсвік» та «Кадота». Вони витримують морози до – 27оС. В інтернеті часто до морозостійких відносять і сорт «Далматський», однак з досвіду інжироводів, цей сорт витримує короткочасні морози до -14 оС і те вимерзає від 40 – 60 % пагонів. Краще всього якщо інжир на зимовий період буде укритим, але вкривають його не тільки для того, щоб рослина не вимерзла, а і для того, щоб інжир плодоносив.

Вирощування інжиру із насіння

Вирощуючи інжир з насіння на саджанці, слід врахувати, що потомство не завжди успадковує характеристики батьківської рослини. Збереження якостей обраного сорту на 100% може гарантувати тільки вегетативний спосіб. До того ж той інжир, який вирощений з живців, відсадків або кореневих нащадків, вступає в плодоношення набагато раніше. Нарізають живці пізно восени, притому їх краще не зрізати, а виламувати, так як в місці зламу формуються більш потужні і товсті корені. Надалі, через 2-3 роки рослину необхідно правильно сформувати.

Цікавий варіант для вирощування інжиру в промислових масштабах використовують в Ізраїлі. Тут формують інжир за аналогією з виноградом. Таке формування можна назвати подвійний низький кордон. В результаті плодоносні пагони йдуть вгору на 1-1,2 м, Тому урожай знаходиться на оптимальній для збирання висоті. Плодоношення інжиру відбувається тільки на молодих пагонах. Сорти для вирощування на шпалері підходять будь-які. Висоту шпалер, можна визначити за пропорцією. Висота металевих стійок — 4,0 метра. Відстань між рядами — 2 метри. Висота нижнього ряду дроту шпалери не має принципового значення, а розташовується на тій висоті, на якій зручно працювати. Фактично потрібно орієнтуватися на свій зріст. Навесні на дуги, розташовані над шпалерою, натягують захисну сітку від птахів, а от в умовах півдня України для захисту від морозів можна накрити додатково плівкою.

Необхідно сказати і те, що інжир є невибагливою та посухостійкою рослиною. Однак регулярні рясні поливи як саджанця, так і дорослого куща дозволяють набагато легше переносити спеку. Якщо вологи недостатньо, то листя буде жовтіти та опадати, а плоди не розвиватися і в’янути прямо на гілках. Коренева система інжиру розташована біля самої поверхні, тому краще мульчувати пристовбурні круги. Таким чином це дозволить не проводити розпушування ґрунту і виключити пошкодження кореневої системи, а також забезпечить доступ кисню до коренів. Шар мульчі повинен бути не менше 5 см. Коли урожай почне дозрівати, кількість внесеної вологи необхідно зменшити, а то й припинити зовсім. Восени рослину не поливають, щоб не провокувати ріст молодих пагонів. У цей період інжир буде використовувати атмосферну вологу. І ще один секрет фахівців, для того щоб в умовах півдня України зняти два врожаю з інжиру, необхідно на початку літа (в кінці червня — початку липня) провести так звані «зелені операції» (уламку, прищіпку зелених пагонів цього року), після чого у інжиру пробуджуються маленькі фіги другого врожаю. Якщо вкоротити верхівки пагонів, рослина буде жирувати, кущі загустяться. Тому необхідно вирізати всю поросль, яка забирає в основних (плодоносних) пагонів поживні речовини. Залишати потрібно тільки ті пагони, які залишені на плодоношення або на заміщення, омолодження, посилення куща. Необхідно також відразу прищипнути верхівки, щоб стимулювати ріст бічних пагонів і появу плодів інжиру. Прищипувати потрібно всі без винятку гілки в кущі над 5-7-м листом, а ті, які розвинені слабко або ростуть усередину крони, загущуючи її, необхідно просто видаляти. Не слід переживати з-за появи білого соку, який виділяється на зрізаних пагонах. Шкоди кущу це не принесе, а рани швидко загоються. Після «зеленої операції» інжир припиняє свій ріст і мовби завмирає на 5-7 днів. Він набирається сил перед тим, як викинути з пазух листя маленькі фіги і нові бічні пагони. Ці плоди починають швидко рости і дозрівати, остаточно вони дозріють вже до кінця серпня — початку вересня. Якщо через деякий час на вирослих після прищипування пагонах провести чергову «зелену операцію», вкоротивши верхівку над 3-4-м листом, то плоди, які виростуть на цих гілках, за умови тривалої і теплої осені дозріють у листопаді.

Плоди інжиру дозрівають нерівномірно. Стиглість визначають за м’якістю плодів та їх забарвленню, відповідно сорту. У стиглої фіги в місці відриву від гілки не виділяється молочний сік. Перетримувати плоди на гілці не варто, бо вони швидко псуються. У пору повного плодоношення інжир вступає в 12 – 16 років і дає близько 200 – 250 ц/га, тим не менш в 6-ти літньому віці урожай складе 40 – 55 ц/ га плодів.

Ціна плодів свіжого інжиру в 2017 році на інтернет – ринку продуктів становила 175, 72 грн/кг. В’ялений інжир обійдеться вам приблизно в 245 грн/кг, а ціна на сушений інжир коливається в межах 185 – 240 грн/кг. Ну а якщо інжир органічний, то ціна за 1 кг буде близько 550 грн. Вартість олії насіння інжиру ( застосовується в лікувальній косметиці) становить 200 — 350 грн за 30 мл залежно від виробника.

Вялений та сушений інжир

В івриті є особливе слово для збору врожаю смоківниці (арійа), особливе слово для плоду інжиру, з якого витік весь сік (грогерет), особливе слово для плода, дозрілого раніше за інших (бхора), і особливе слово для ідеально стиглого інжиру (цемель). Так само особливим фруктом інжир може стати для півдня України. Солодкий смак плодів ідеально підходить для старих людей та дітлахів, для людей хворих на діабет. Саме фруктоза, яку містять плоди інжиру, є надзвичайно корисною та лікувальною для людей. А здорові люди мають чудову можливість поласувати цими чудовими плодами, плодами біблійного раю.

Масло насіння інжиру

Текст: Євгенія Ткачова

Новости по теме

| | | |