На Одещині браконьєр виловив 140 екз. риби

2 июня, 2018

Одеський рибоохоронний патруль затримав порушника зі 140 екземплярів риби. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Вночі першого червня Одеський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства. Так, 25-річний громадянин, не зважаючи на нерестову заборону, виловив 34,8 кг риби. Лов риби здійснював на дерев’яному човні за допомогою 15 моносіток.

У порушника було вилучено 55 екз. ляща (14 кг), 55 екз. карася (16 кг),  24 екз. окуня (1,8 кг) та 6 екз. сазана (3 кг). Збитки, завдані рибному господарству, склали 12 529 грн. Інцидент стався на озері Кугурлуй, в районі с. Новосільське Ренінського району Одеської області.

В управлінні заявили, що чоловік вже неодноразово притягувався до відповідальності за порушення правил рибальства. Відносно громадянина складено протокол за ч.4 ст.85 КУпАП. Матеріали справи будуть передані до Ренійського районного суду Одеської області. Човен, заборонені знаряддя лову та біоресурси вилучені.

Нагадуємо, в області триває нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. В цей час любительське рибальство дозволено лише спінінгом та однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком. Крім того, виключно з берега та у спеціально визначених місцях.

Новости по теме

| | | | |