Одеський рибпатруль за тиждень вилучив понад 300 кг риби

1 июня, 2018

Працівниками Одеського рибоохоронного патруля за минулий тиждень з 24 по 30 травня було зафіксовано 65 порушень правил рибальства. З них 21 – грубі порушення, тобто з використанням заборонених знарядь лову. Також викрито 6 порушень порядку придбання, збуту та розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу.

За цей час патрульні вилучили у порушників 309,5 кг риби та 143 заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибному господарству, склали 16,2 тисяч грн.

25 травня на річці Дунай, неподалік села Приморське, Одеський рибоохоронний патруль спільно з поліцією та прикордонниками затримали браконьєра. Порушник моносіткою незаконно виловив 27 кг сазана (15 екз.), завдавши збитків у розмірі 4,5 тис. грн.

Наступного дня, 26 травня, під час рибоохоронного рейду викрито грубе порушення правил рибальства. Порушник на човні двома лісковими сітками виловив 13 екз. молоді сазана (2 кг) та 6 екз. карася (1 кг). Нараховано збитку – 4080 грн.

Відносно винних осіб складено адміністративні протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП. Незаконно добуті водні біоресурси, знаряддя лову та човен вилучено.

Також патрульними були здійснені рейди у місцях реалізації водних біоресурсів. В результаті проведених заходів у громадян вилучено 51,7 кг риби без відповідних документів. Порушення були зафіксовані на стихійних ринках м. Одеса, ринках м. Білгород-Дністровський, с. Маяки, м. Ізмаїл. За даними фактами складені адміністративні протоколи за ч.1 ст.88 КУпАП.

Новости по теме

| | | | |