Божественний плід може стати експортним на півдні України

31 мая, 2018

В Європі цей фрукт називають Японським яблуком, Шарон, Персімон, а ще можуть назвати не апетитним словом Какі (Kaki). В Японії його називають божественним плодом або плід з плодів. За відгуками людей, які живуть закордоном, кісточок всередині цього фрукта немає, та й смак схожий на солодкий помідор. У нас же цей фрукт називається Хурма! І назва з легендою, і смак прекрасний, і кісточка на місці. Багато хто з нетерпінням чекають зими, коли на прилавках магазинів з’явиться цей золотий плід. Правда, на жаль, найчастіше хурма привозиться недозрілою, тому у більшості людей фрукт асоціюється зі словом «в’яже». Терпкий смак недостиглим плодам надають так звані таніни – дубильні речовини. Однак варто хурмі повністю дозріти, а це зазвичай буває після перших морозів, як дія танінів нейтралізується і ви можете насолодитися чудовим солодким смаком.

На жаль, у зв’язку з економічною ситуацією, не кожен житель може собі дозволити сповна насолодитися цим чудовим і корисним фруктом. Адже він коштує досить дорого (в 2017 році кілограм хурми на ринках Миколаєва коштував від 50 грн за кг залежно від сорту та бажання продавця). Так може можна вирощувати хурму у нашому регіоні, тоді і фрукт буде дешевше і смак буде краще?

Дійсно хурму на півдні Україні можна вирощувати, при тому досить успішно. Основне правило, на думку фахівців, в наших умовах культурна хурма повинна прищеплюватися на хурму віргінську – тільки так зимостійкі сорти зберігають цю властивість і дозволяють деревам виживати як в суворі зими, так і в безводну висушувальну спеку, яка в останні роки стала звичайною у наших краях. Хурма віргінська є найстійкішою підщепою, бо витримує морози -30…-35°С. Коренева система цього виду витримує промерзання грунту до -15°C. Іншою цінною якістю хурми віргінської як підщепи є те, що вона добре росте і на важких перезволожених глинистих ґрунтах (не любить лужний та вапняний ґрунт), а також має більш тривалий період природного зимового спокою, що не дає передчасно початися сокоруху культурного сорту через тривалі зимові відлиги. З культурних сортів для південного регіону прекрасним варіантом будуть, наприклад, такі сорти як:

«Росіянка» – сорт української селекції. Відмітна особливість сорту – це те, що плодоносить така хурма не залежно від статі дерева, досить морозостійка (-35°С), перший врожай вже через 2 роки, а в процесі росту таке дерево взагалі не потребує обробки хімікатами. Сорт дуже любить обрізку. Також хурма цього сорту любить злегка підкислений та пухкий ґрунт.

«Божий дар» – самоплідний, високоврожайний сорт української селекції. Особливістю сорту є те, що для плодоношення йому не потрібно запилення, але сама рослина може запилювати інші сорти хурми. За смаковими якостями перевершує практично всі сорти. Зимостійкість відмінна (-35о С).

«Мідер» – зимостійкий сорт хурми, витримує до -30°С, короткочасно до -35°С. Сорт самоплідний. М’якоть ніжна, ароматна, при повному дозріванні терпкість відсутня. Чудово підходить для півдня України.

Не слід забувати і те, що багато сортів хурми дводомні, а отже в насадженнях повинні бути сорти запилювачі. Дуже важливо після посадки постійно поливати хурму незалежно від сорту! Рослина чудово переносить перезволоження і високий рівень ґрунтових вод. Дуже важливо, щоб хурма зростала на захищеному від вітру місці, бо не дивлячись на те, що рослина відмінно може переносити жару, вона не стійка до повітряної посухи влітку та взимку. В умовах півдня України хурма практично не пошкоджується шкідниками та хворобами. Всі сорти рано вступають у плодоношення та швидко нарощують його, тому це дуже врожайна культура. З 1 дерева хурми можна отримати 200 – 220 кг врожаю.

Одним з найвідоміших селекціонерів хурми на півдні України є Василь Миколайович Дерев’янко. Для Херсонської області він вивів шість сортів, які мають достатню морозостійкість. Такі сорти цілком можуть впроваджуватися і в промислових масштабах, де необхідно врахувати, що у переважної більшості сортів плоди набувають високі смакові якості тільки після того, як зникне терпкість. Їм необхідно так зване післязбиральне дозрівання, а на це може піти кілька тижнів. Тому після знімання плодів з дерева ще потрібні спеціальні умови зберігання.

Вартість саджанців хурми коливається від 65 до 200 грн, залежно від сорту. Можна купити навіть плодоносне дерево за 2500 грн. Але фахівці рекомендують все-таки купувати саджанці в перевірених розплідниках для точного визначення сорту.

Грошові витрати на вирощування хурми значно нижче, ніж, наприклад при культурі яблуні. Відбувається це за рахунок виключення витрат на захист від шкідників і хвороб, а реалізаційна ціна набагато вище. Вирощуючи хурму, ми маємо можливість вирощувати екологічно чисті фрукти, придатні для годування дітей та старих, хворих людей. А це є дуже важливим. Перевага хурми перед іншими плодовими культурами полягає також в її ранньому вступу в плодоношення і швидкому нарощуванню врожайності. Прямі витрати на закладку і догляд за насадженнями хурми першого року, як правило, окупаються в перший же рік нормального плодоношення. Тому прибутковість від вирощування рослини дуже висока.

Ну і як же обійтися без секретної поради від професіоналів з вирощування хурми? Якщо ви хочете, щоб хурма швидше дозріла, краще покладіть її в пакет з яблуками. Яблука виділяють етилен, що і сприяє швидкому дозріванню хурми. Трішки зусиль, і столи українців будуть прикрашені цими чудовими золотавими плодами. Будемо сподіватися, що в Україні цей цінний продукт скоро перетвориться з імпортної в експортний.

Текст: Євгенія Ткачова

Новости по теме

|