Аграрії Херсонщини сплатили до бюджету міста понад 70 мільйонів гривень за перші чотири місяці 2018 року

31 мая, 2018

За чотири місяці 2018 року місцеві бюджети Херсонщини отримали від платників четвертої групи спрощеної системи оподаткування 70,4 млн грн єдиного податку, це на 22% більше, ніж торік. Про це повідомлється на сайті ДФС України.

Лідерами зі сплати єдиного податку четвертої групи є аграрії, що здійснюють діяльність у Каховському, Бериславському, Новотроїцькому та Чаплинському районах, якими забезпечено 31,4 млн.грн., що становить 45 відс. від загальних надходжень податку по області.

Єдиний податок з сільгоспвиробників у 2018 році стовідсотково зараховується до загального фонду місцевих бюджетів, тобто до скарбниць громад, де працюють такі сільгосптоваровиробники та сплачують податки.

Нагадаємо: до четвертої групи платників єдиного податку належать аграрії — сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75%.

Розмір податку розраховується за ставкою, яка залежить від категорії сільськогосподарських угідь та застосовується до бази оподаткування — нормативної грошової оцінки таких угідь (або нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області – для земельних ділянок водного фонду).

Новости по теме

| | | |