Два агрогіганта виключені із списку на приватизацію

30 мая, 2018

Кабінет міністрів України опублікував розпорядження №358 про затвердження переліку об’єктів великої приватизації державної власності, що підлягають приватизації в 2018 році. Варто, 2 об’єкти, які підпорядковані управлінню Міністерства аграрної політики та продовольства були виключені із списку. Документ розміщений на сайті уряду.

У розпорядженні зазначається, що до переліку увійшли 23 об’єкти великої приватизації. Зокрема, п’ять обленерго: «Тернопільобленерго», «Запоріжжяобленерго», «Харківобленерго», «Миколаївобленерго», «Хмельницькобленерго»; чотири теплогенеруючих підприємства: «Херсонська ТЕЦ», «Дніпровська ТЕЦ», «Криворізька теплоцентраль», «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль», а також компанія «Центренерго». Також до переліку увійшли підприємство «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», вугільна компанія «Краснолиманська», «Турбоатом», «Азовмаш», завод «Електроважмаш», «Дніпровський електровозобудівний завод», «Одеський припортовий завод», «Сумихімпром», «Запорізький титано-магнієвий комбінат «,» Президент-Готель «, ВАТ» Оріана «, ПрАТ» Індар «,» Украгролізинг «.

Підкреслимо, що зі списку виключили три підприємства серед яких два агрогіганта –»Завод алюмінієвої фольги», «Аграрний фонд» і «Державну продовольчо-зернову корпорацію України».

Відзначимо, що на засіданні 10 травня уряд затвердив перелік великої приватизації з 26 об’єктів, в який ці підприємства були включені.

Нагадаємо, що радник міністра МВС України Михайло Апостол вважає, що деякі об’єкти виставлені на приватизацію – абсурдні, оскільки не можливо продавати те, що навіть не має ціни.

 

 

Новости по теме

| | | | | |