На Херсонщині викрито спробу незаконного вивезення 7 400 тонн кукурудзи

30 мая, 2018

Співробітники Державної фіскальної служби України в Херсонській області запобігли спробі незаконного вивезення 7,4 тис. тонн кукурудзи з України. Про це повідомила прес-служба ДФС.

Під час проведення заходів із відпрацювання ризикових митних оформлень Департаментом організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії в зоні діяльності митниці ДФС у Херсонській області, Автономної республіки Крим та м. Севастополі викрито спробу незаконного вивезення  товарів  з митної території України.

Українське підприємство намагалося вивезти з України кукурудза 3-го класу обсягом у 7 400 тонн. При цьому митному органу були надані документи, які, за оперативною інформацією Департаменту, мають встановлені ознаки підробки, містять недостовірні відомості та дані, одержані незаконним шляхом.

Мова йде про те, що директор цієї компанії є підставною особою, кукурудза придбавалася за фіктивними документами, що може свідчити про систематичне ухилення від оподаткування суб’єктом ЗЕД.

За даним фактом складено низку протоколів про порушення митних правил за статтею 483 Митного кодексу України (санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів з конфіскацією цих товарів). Вартість предмету правопорушення – майже 36 млн грн.

 

Новости по теме

| | | | |