Шоп-тур від експерта: на Миколаївщині найдрожча свинина і доступна варена ковбаса

29 мая, 2018

Генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко на своїй сторінці у Facebook розповів про найдорожчі і найдешевші регіони України для прибання м’ясних виробів.

«Хочеться заробляти, як європейці, а витрачати, як українці… Іноді така можливість існує навіть у середині країни. Різниця у вартості м’яса дає можливість зекономити до 20% на покупках у найдешевших регіонах нашої країни. Тому якщо подорожуєте по Україні, то завжди можна заглянути до магазинів та ринків. Приємного мало, але корисно…», – вступив експерт.

Згідно даних, які наводить Дорошенко, південні регіони почергово лідирують в тих чи іншиих рейтингах. Зокрема, Миколаївщина увішла в п’ятірку областей, де можна придбати найдорожчу свинину – 123 гривні за кілограм. Така ж сама ціна тримається і на Харківщині. Середня ціна по Україні складає 116 грн за кг. В свою чергу, у Києві та в Одеській області вона коштує 126 грн, в Закарпатській області – 124 грн.

Середня вартість філе 1 кілограму курки в Україні 92 грн. В Херсонській області його можна придбати трохи дорожче – за 93 гривні. В Кіровоградській, Сумській і Вінницькій областях – по 95 гривень.

А от найдешевше на Миколаївщині можна придбати ковбасу варену 1 ґатунку. Тут за неї можна сплатити 77 грин за кг, при тому, що середня ціна її дорівнює 86 грн. На Херсонщині 1 кг обійдеться українцю у 80 грн. А найбільш дорога ковбаса в Запорізькій області – 97 грн.

Ознайомитись с цінами на м’ясо можна детальніше у публікації експерта.

Продуктові шоп-тури по УкраїніХочеться заробляти, як європейці, а витрачати, як українці… Іноді така можливість існує…

Posted by Alexey Doroshenko on 2018 m. gegužė 28 d.

Нагадаємо, раніше Дорошенко розповів про здорожчання молочного кошика.

Новости по теме

| | |