Медовий лист для півдня України

24 мая, 2018

Всім відома така речовина, яку жартома називають «солодка отрута», «солодкий вбивця», «біологічна зброя». Звичайно ж це цукор! Шкода цукру давно і очевидно доведена, цукровий діабет є проблемою всіх віків і країн. За даними Міжнародної Федерації Діабету (IDF), людей, що живуть з діабетом протягом 20 років стало більше приблизно на 116 мільйонів, а це близько 7,3% населення земної кулі. Так може вихід з цієї ситуації вживати цукрозамінники? Солодка хімія вже давно і міцно увійшла в наше життя. Її використовують у кондитерських виробах, у спортивному і навіть у дитячому харчуванні. Але всі ці аспартами, цикламати, сахарини підходять тільки людям, яким є ще що псувати – великий запас здоров’я. Взагалі шкоду цих підсолоджувачів досить складно переоцінити, єдиний плюс – низька калорійність і ціна (таблеток вистачає на довго). А що ж робити людям, у яких запас здоров’я невеликий або які ну зовсім категорично не хочуть його втрачати? Єдиним натуральним цукрозамінником є така рослина, як Стевія або «Ка – хе – хе» (так її індіанці називали).

Стевія (лат. Stévia) відноситься до роду багаторічних рослин родини Айстрові. Батьківщиною є Парагвай та Бразилія. Стевія солодка завдяки стевіозидам. Це речовини, які солодше цукру в 300-400 разів, але не містять калорій. В Україні інтерес до цієї рослини виник після чорнобильської трагедії, так як з’ясувалося, що стевія нормалізує роботу ферментних систем організму, захищає судини, виводить шлаки, попереджає і лікує цукровий діабет, нормалізує обмінні процеси в організмі. Ефірне масло стевії містить понад 53 різних речовин і компонентів. Воно має протизапальну дію та загоює, тому ефективно при різних подразненнях шкіри, порізах, опіках, обмороженнях, екземі. У Китаї стевія була визнана одним з найбільш цінних рослин для поліпшення здоров’я і довголіття. Цілющу силу рослини випробували на собі японці після бомбардувань Хіросіми і Нагасакі, де стевія на ринку країни займала 80% світового збору. А в радянські часи її вирощували під грифом «таємно» лише для партійної еліти, військових і космонавтів.

За даними Global Stevia Institute, екстракт з листя стевії високої міри очищення, був ретельно досліджений і за результатами понад 200 наукових робіт схвалений для застосування в харчуванні людини найбільшими регулюючими організаціями у всьому світі (на офіційному сайті навіть наведено список агентств, які підтвердили безпеку стевії). У деяких країнах неочищений екстракт з листя стевії продають у вигляді харчової добавки; тим не менше, тільки екстракт високої міри очищення пройшов ретельні дослідження і був допущений до використання в якості інгредієнта для їжі та напоїв провідними агентствами щодо безпеки продуктів харчування у світі. НДІ гігієни харчування України також проводили, починаючи з 1986 року, протягом п’яти років, медико-біологічні, гігієнічні, біохімічні, морфологічні та фізико-хімічні дослідження на живий організм і було доведено, що продукція переробки рослини стевії, при тривалому її вживанні, абсолютно нешкідлива. До речі, компанія «Чумак» та Херсонський завод екологічно чистих продуктів вже з успіхом застосовують стевію, замінивши цукор в рецептурі своєї продукції.

В умовах України стевію вирощують з 1986 року як однорічну рослину, поки наших морозів вона не витримує, але можна викопати кореневище на зиму і зберегти до наступної весни. Кореневище поміщають в ящики із землею і присипають вологим ґрунтом так, щоб було видно лише кінчики зрізаних стебел. Температура зберігання повинна бути не вище 10°C і не нижче 4°C, інакше бруньки або проростуть, або замерзнуть. Можна зберігати стевію на нижній полиці холодильника, а можна висадити в горщики, тримати в прохолодному приміщенні і зрідка поливати. Так як рослина є тропічним, посуху вона абсолютно не переносить, тому необхідна постійна вологість. Також у відкритому ґрунті стевії потрібні пухка земля, бажано багата на органіку і відсутність бур’янів. Розсаду можна придбати в Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України, а можна виростити і самому. Стевія воліє легкі ґрунти з нейтральним або слабо лужним середовищем. Насіння не засипають землею, просто розсипають зверху і поливають з лійки. Накривають плівкою. Через тиждень трава сходить. Вартість 7 – 20 шт насіння стевії коливається від 10 до 45 грн. Рослина дуже швидко росте і як тільки почне цвісти, її зрізають. Стебла з листям зрізують на рівні 5-6 см від землі і просушують на сонці або в сушарках. При сухій і жаркій погоді на сонці тонкий шар зрізаних рослин висихає за 9-10 ч. При швидкій сушці листя виходять кращої якості. Після сушіння листя відокремлюють від стебел. Якщо рослини сильно подрібнені або довго сушаться, якість сировини погіршується із-за окислення. Зберігається таке багатство може до двох років. А заварювати і пити листя можна відразу, як тільки вони з’явилися. В Україні у стевії немає ні шкідників, ні хвороб, за винятком чорної ніжки, яка може знищити сходи.

Купити рідкий екстракт стевії, виробником якого є США, в Україні можна, наприклад, за 444 грн (100 мл) або 747 грн (237 мл). Рідкий екстракт стевії українського виробника обійдеться вам у 211 грн за 100 мл, а за 300 шт таблеток із стевії ви заплатите 102,50 грн.

Звичайно в силу своєї не морозостійкості і вимогливості до поливу, стевія може бути виправданим вибором для невеликих фермерських господарств. Проте при правильному підході можна зняти кілька врожаїв на рік. Якщо більш детально вивчити агробіологічні особливості цієї культури і розробити технологію обробітку враховуючи особливості вашого фермерського господарства, то ця «медова трава» може стати високорентабельною культурою, а її обробіток економічно вигідним.

Текст: Євгенія Ткачова

Новости по теме

| |