Миколаївська компанія «НІБУЛОН» може невдовзі співпрацювати з корейськими компаніями

23 мая, 2018

17 травня до Миколаєва з діловим візитом завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг-Гу, який відвідав компанію «НІБУЛОНа». В ході зустрічі з генеральним директором компанії Олексієм Вадатурським було оговорено найперспективніші напрямки можливої подальшої співпраці між Кореєю та Україною. Повідомляється на сайті компанії.

Після цього пан Лі Янг-Гу оглянув перевантажувальний термінал та новозбудований елеваторний комплекс, урочисте відкриття якого відбудеться 23 травня 2018 р. під час проведення міжнародних виставок на ССЗ «НІБУЛОН», куди Олексій Вадатурський запросив і Посла Республіки Корея.

«Я дуже вражений роботою компанії, її духом», – прокоментував пан Лі Янг-Гу після огляду перевантажувального терміналу та новозбудованого елеваторного комплексу.

Окрім того, він зазначив, що багато корейських трейдерів, великих компаній цікавляться «НІБУЛОНом» та сподіваються на  налагодження співробітництва з компанією.

«Ми можемо співпрацювати у сфері торгівлі, логістики, енергоефективності, суднобудування тощо. На сьогодні ми проводимо масштабну реконструкцію власного суднобудівного заводу, тож можемо від Кореї отримувати різноманітне суднобудівне обладнання для насичення цехів, для буксирів та інших одиниць флоту, устаткування з обробки металу, зварювальне обладнання, спускові візки, крани і т. д. Зокрема наразі ми  співпрацюємо з багатьма японськими компаніями, наприклад, Mitsubishi. Так, більша частина нашого буксирного флоту укомплектована двигунами саме цього виробника. Тож ми готові до переговорів та прийняття пропозиції щодо розширення співробітництва», – зазначив Олексій Вадатурський.

Миколаївська компанія «НІБУЛОН» постійно збільшує обсяги торгово-закупівельної діяльності та експорту. Однією з найважливіших складових цієї роботи є вдосконалення логістичної системи компанії. Саме тому з 2009 року компанія реалізує унікальну для української економіки інвестиційну програму з розвитку і створення сучасної інфраструктури зернового ринку, будівництва вантажного флоту.

Уже понад 10 років поспіль «НІБУЛОН» займає провідні позиції на зерновому ринку України, здійснюючи поставки сільськогосподарської продукції в більш ніж 64 країни світу (від Японії до Мексики). Лідером серед країн-імпортерів традиційно залишається Єгипет, Іспанія, Індонезія та Саудівська Аравія. Співпрацює компанія і з корейськими компаніями. Зокрема за останні 3 роки «НІБУЛОН» відвантажив близько 1 млн тонн до Кореї та корейським компаніям для поставок в інші країни Азіатського регіону.

Наприкінці зустрічі Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг-Гу запевнив, що особисто допомагатиме налагоджувати відносини між лідером аграрного ринку України та корейськими компаніями і запросив Олексія Вадатурського до Посольства для зустрічі з представниками крупних компаній Кореї, а також  підтримання таким чином співробітництва між країнами.

Новости по теме

| | | | |