Багата на мікроелементи чуфа відроджується на півдні України

21 мая, 2018

Національним прохолодним напоєм у Іспанії є Орчата. Він дуже популярний в цій країні, особливо у Валенсії, так як можна зустріти навіть спеціальні заклади – Орчатерії, де можна спробувати кілька різновидів цього напою. Орчата дуже схожа на молоко, але, як виявилося, з молоком не має нічого спільного. Напій приємний, солодкуватий з горіховим смаком, а готується з рослини, яка називається Чуфа.

Чуфа родом із Середземномор’я, де у неї є безліч назв: земляний мигдаль, сить, тигровий горіх, смикавець їстівний. Що цікаво, кожна держава дає власну назву чуфі. Наприклад, араби називають цю рослину солодким коренем, у німців та італійців чуфа називається земляним мигдалем, а у бразильців це бульбова трава.

Якщо порівняти по калорійності всі відомі горіхи, то горішок чуфи буде найкалорійнішим з них (жирність 35%). Також чуфа може похвалитися набором мікроелементів, які є дуже важливими для людини: йод, натрій, калій, мідь, селен, цинк. Загалом ця рослина є лікарською, має масу корисних властивостей, надає енергії і сили, відмінний засіб для людей з цукровим діабетом, покращує процеси травлення, а також виводить токсини і радіонукліди з організму людини. Активно використовується в косметиці та парфумерії. З чуфи готують напої, масло, халву, сурогат кави, вживають горішки в свіжому вигляді. Унікальність рослини в тому, що вона є поліфункціональною. Тобто відноситься до овочевих і до ефіроолійних культур, олійних і кормових, а також до енергетичних культур.

У 30-х роках ХХ ст. на Херсонщині вирощували близько 100 га чуфи для Одеської кондитерської фабрики, тому ця культура для нашого регіону не новинка. Зараз чуфа є однією з перспективних нішевих культур. В Україні виведено такі сорти, як «Фараон», «Новинка». А спеціально для півдня України – сорти «Снігурівський» і «Інгульський».

Чуфа (Cyperus esculentus L.) однорічна в умовах України, трав’яниста рослина з сімейства Осокових. Висота куща становить 30-100 см. Зовні рослина дійсно нагадує осоку. Коріння чуфи пахучі, за запахом нагадують валеріану. Бульби (горішки) розвиваються на кореневищах (столонах) на глибині від 5 до 25 см в кількості 200-500 штук невеликого розміру (довжина 1-3 см). Бульби мають приємний мигдальний аромат і хрустку м’якоть. Чуфа тепло-, світло- та вологолюбна рослина. Однак, не любить різких коливань температур і перезволоження. Якщо буде надлишок вологи в ґрунті, то урожай чуфи знизиться, а якість горішків погіршиться. Розмножують рослину бульбами. Якщо висадити їх наприкінці квітня, то сходи будуть вже через 10-15 днів. Можна також вирощувати рослину і через розсаду. Для цього посадковий матеріал висаджують в парниках або теплицях у торфоперегнійні горщики, стаканчики, заповнені ґрунтовою сумішшю, або в модні сьогодні таблетки для вирощування розсади.

Вирощувати чуфу не складно. Найкраще підійде ґрунт з легким механічним складом. За порадами фахівців, перед посадкою горішки чуфи необхідно замочити у воді на 3-4 дні, міняючи воду щодня. Після того, як кущі розростуться, їх підгортають як картоплю. Взагалі сама агротехніка вирощування чуфи дуже схожа з агротехнікою вирощування картоплі. Додаткові підгортання необхідно проводити після сильних дощів, прополок, поливів, щоб не оголилася коренева система. Якщо літо видалося спекотним, то у чуфи можуть пожовтіти кінчики листя, тоді необхідно 1-2 рази рослину поливають, але не холодною водою.

Шанувальниками чуфи в основному є мурахи, які люблять виїдати серцевину у незрілих бульбах. Тому вони є основними шкідниками культури. Також врожаю можуть завдати шкоди капустянка та личинки хруща. За спостереженнями фахівців, які вже вирощували таку культуру, особливих хвороб на рослині помічено не було.

Викопують чуфу дуже обережно, тоді, коли почне жовтіти бадилля. До цього моменту бульби добре встигнуть визріти і накопичити в собі велику кількість масла. Викопані бульби обтрушують від землі і миють водою з шлангу на металевій сітці. Потім вручну збирають горішки і просушують на сонці або в приміщенні так, щоб на їх шкірці з’явилися зморшки. Солодкий смак горішків з’являється лише після декількох днів просушування. Потім їх закладають на зберігання до льоху або зберігають при кімнатній температурі. Висушені горішки можуть зберігатися в сухому приміщенні при температурі 10-18°С протягом 2-3 років, зберігаючи при цьому схожість і свої смакові якості. Єдиною проблемою є те, що якщо вирощувати чуфу в промислових об’ємах, то збирати її механізовано не представляється можливим, бо для цього потрібна спеціальна збиральна техніка.

Вартість бульбочок для посадки чуфи у приватних виробників обійдеться вам за 100 гр близько 30 грн (біля 170 – 180 шт), вартість в інтернет магазинах за 3 гр – 4,50 — 6 грн. Чуфу для вживання в їжу в упаковці вагою 200 гр можна купити за 85 грн, а 1 літр Орчати – за 247 грн.

Завдяки тому, що Чуфа є культурою різнопланового використання і має високу продуктивність її можна і необхідно рекомендувати для широкого впровадження на півдні України.

Ну і наостанок, як же приготувати цей чудовий напій Орчату, який Каталонський король назвав не молоком, а золотом. А дуже просто! Для цього потрібно 1 літр води, 200 грам цукру і 250 грам чуфи. Чуфу замочують у воді на 24 години. Потім проціджують, подрібнюють, ретельно змішують з цукром і розводять водою. Суміш настоюють протягом однієї години, після чого проціджують. Вирощуйте чуфу і насолоджуйтеся освіжаючим і дуже корисним напоєм.

Текст: Євгенія Ткачова

Новости по теме

| | | |