На Одещині завершується процес складання кадастру виноградників

21 мая, 2018

Створення бази даних щодо земельних ділянок, які можуть бути використані для закладання майбутніх виноградників та ведення їх кадастру в Одеській області, на завершальному етапі. Про це повідомляє прес-служба Одеської ОДА.

«Цей проект актуальний не лише для України в цілому, а й для Одеської області, зокрема. Його реалізація дасть змогу популяризувати виноградорсько-виноробну продукцію нашого регіону та дати їй вихід на зовнішні ринки. Наразі вивчення та створення бази даних щодо земельних ділянок, які можуть бути використані для закладання майбутніх виноградників та ведення їх кадастру завершується. Це той шлях, який пройшли багато країн для захисту свого продукту. А бюджетна підтримка галузі стимулюватиме наших товаровиробників на закладання нових багаторічних насаджень», — зазначив начальник управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації Іван Петрів.

Зазначимо, проект ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» реалізується для вин, сільськогосподарської та харчової продукції з 2017 по 2020 рр.

Новости по теме

| | | |