Аграрії Миколаївщини можуть повернути через ПриватБанк до 40% коштів за придбану вітчизняну техніку

16 мая, 2018

ПриватБанк допомагає миколаївським аграріям економити на придбанні сільськогосподарської техніки. ПриватБанк є одним з уповноважених банків по програмі часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки й обладнання вітчизняного виробництва, яка дозволяє клієнтам знизити витрати за рахунок держави. У 2018 році максимальна сума відшкодування була збільшена до 25%, а для невеликих фермерських господарств — до 40%

Під програму відшкодування підпадають агропідприємства, які придбали техніку та обладнання з переліку, затвердженого Мінагрополітики, починаючи з 1 січня 2018 року. До вказаного списку увійшло 40 українських виробників – це майже 800 видів і марок техніки й обладнання.

Окрім цього, невеликі фермерські господарства (до 500 гектарів та виручкою до 15 мільйонів гривень або фермерські кооперативи до 100 гектарів), які придбали техніку, починаючи з 07.02.2018 року, можуть отримати додаткових 15% компенсації (тобто всього 40%).

 Програма компенсації вартості техніки працює таким чином:

  1. Фермер оплачуєте техніку власними коштами або за рахунок кредиту “АгроКУб” чи кредитної лінії.
  2. Подає в ПриватБанк заявку й документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання.
  3. ПриватБанк надає Міністерству аграрної політики інформацію про суму коштів, що підлягають частковій компенсації.
  4. ПриватБанк отримує від Міністерства аграрної політики кошти, призначені для компенсації.
  5. ПриватБанк зараховує компенсацію на рахунок клієнта.

Подати заявку на компенсацію можна на сайті ПриватБанку в розділі Кредити –  Програми компенсації для агробізнесу.

На підставі отриманих від аграріїв заявок ПриватБанк надає Мінагрополітики інформацію про суму коштів, що підлягають частковій компенсації. Мінагрополітики формує Реєстр сільськогосподарських товаровиробників і в межах обсягу відкритих асигнувань переказує кошти ПриватБанку, які, в свою чергу, перераховуються на поточні рахунки сільгоспвиробників.

Новости по теме

| | | | |