Зизифус – культура майбутнього для півдня України

17 мая, 2018

Давним – давно в горах Койтендага в Центральній Азії було голо і порожньо. І ось одного разу зупинився там перепочити поважний старець. Але ніде було сховатись від променів палючого сонця, не було ні зелені, ні дерев. Тоді вдарив старець посохом про кам’янистий ґрунт і забив із землі кришталеве джерело, а разом з ним з’явився і чудовий сад. Цей чарівний посох старця став першим деревом зизифуса. Тепер на цьому місці росте близько 2000 цих рідкісних дерев, а людина, яка слабка здоров’ям, побувавши у гаю, почуває себе набагато краще. Все тому, що дерева зизифуса дезінфікують навколишній простір. Гілки дерева покриті гострими шипами, тому іноді зизифус називають христовою колючкою. Біолог Давид Даром з Єрусалимського університету вважає, що терновий вінець був виготовлений саме з колючих гілок зизифуса, а не з тернини, як прийнято вважати. Так що ж це за цікаве дерево і чи можливо його вирощувати на півдні України?

 

Крім Зизифус (Ziziphus jujuba), це дерево має ще близько півтора десятків назв. З них найбільш відомі Унабі, Жужуба (не плутати з жожоба), Китайський фінік і Грудна ягода. Відбувається зизифус з двох географічних центрів: північних і північно-східних районів Китаю і передньоазійських країн – Афганістану, Східного Ірану і є найближчим родичом крушини. В культурі є листопадним деревом від 3 до 10 метрів заввишки або високим чагарником. Рослина теплолюбна, світлолюбна, тому найкращий варіант підібрати приховане від вітру, але доступне для сонячних променів місце для посадки. Чудовою особливістю рослини є те, що дерево відрізняється пізнім початком вегетації. Тому зворотні заморозки для зизифуса не страшні. Але дерево перехресно запилюване, тому саджати необхідно 2 дерева поруч, хоча на форумах серед любителів є думка, що плодоносити може і одне деревце. Звичайно урожай буде набагато менше, та й запилювати іноді доводиться вручну. Цвіте зизифус близько 2 місяців і при цьому квіти мають чудовий аромат. Перші плоди достигають до кінця літа, а останні можна зібрати навіть у грудні. Плоди соковиті, ніжні і нагадують за смаком фінік. Вживаються в їжу свіжими, консервованими, в’яленими або сушеними. Містять масу корисних речовин: аскорбінова кислота (більше ніж у цитрусових), пектин, каротин, флавоноїди, йод і багато інших елементів, необхідних для здоров’я людини. Допомагають при захворюванні дихальних шляхів, авітамінозі, підвищеному тиску, анемії. Також для лікування використовують листя, кору і коріння зизифуса як антибактеріальний і сечогінний засіб. Після аварії на Чорнобильській АЕС дітям в санаторіях Криму давали пюре з зизифуса, бо він виводить радіонукліди. Крім того саме дерево володіє красивою архітектонікою крони – розгалуження і осіннє забарвлення листя.

Для південних регіонів підходять практично всі сорти зизифуса. У двох кілометрах від Нової Каховки (Херсонська обл.) в селищі Плодовому в дослідному господарстві «Новокаховське» інституту рису НААН вирощують 15 сортів і 57 зразків зизифуса, з різною формою і величиною плоду. Тому там же можна придбати саджанці. З солодких сортів, наприклад, «Китайський-60», «Подовжений». Це ті сорти, які їдять відразу як тільки встигли, а для сушіння придатні сорти «Та-янцзао»,»Коктебель». До консервних відносяться Лан-цза-цзао, Китайський 50, Китайський 62. Крім того, у зизифуса існують універсальні сорти, які годяться як для вживання в свіжому вигляді, так і для консервування.

 

За рекомендацією фахівців, якщо саджанці придбані восени, краще їх тимчасово посадити в контейнер у вологий пісок або ґрунт і в льох на зимівлю. В кінці лютого або рано навесні можна висадити на постійне місце. При осінній посадці може вимерзнути практично повністю надземна частина. Взагалі проблема з морозами може виникнути тільки в перші два-три роки після посадки, поки деревце не зміцніє, потім таких проблем не виникає. При обробітку зизифус не потребує засобів захисту, бо не пошкоджується ні хворобами, ні шкідниками, що збільшує його цінність, тобто отримуємо екологічно чистий продукт. Це одна з небагатьох рослин, що не потребує обробки пристовбурних кіл. Але плоди дерева дуже полюбляють птахи і тому вони можуть скльовувати урожай. Зизифус хоч і невибагливий, але чутливий на хороший догляд. У своєму саду ґрунт під деревами краще не перекопувати, а тільки мульчувати і періодично вносити органічні добрива. Не любить зизифус і сусідства з бур’янами. Завдяки будові кореневої системи, дерево досить посухостійке і не любить зайвого зволоження грунту. Обрізку для формування крони проводять через 2 – 3 роки після вкорінення. Зазвичай кроні надають чашоподібний вигляд.

У приватних продавців в інтернеті ціна за один саджанець зизифуса варіюється від 70 до 350 грн в залежності від віку дерева. Ціна сушеного зизифуса в Миколаєві за 1 кг становить близько 250 грн, в’ялений – 90 грн за кг. А сушений лист зизифуса з Єгипту можна придбати в Україні за ціною 65 грн за 50 гр.

І хоча для нашого регіону зизифус є порівняно новою субтропічною культурою, вона є дуже перспективною для вирощування і може стати справжнім подарунком для півдня України. Екологічно чиста рослина з чудовими лікарськими властивостями дарує здоров’я хворим та зціляє слабких та немічних людей. Тож нехай гаї таких чудових дерев вкриють південь України та дадуть затінок та чисте повітря всім бажаючим.

Євгенія Ткачова

Новости по теме

| | | | | |