Уряд підтримав законопроект по забороні пальмової олії в продуктах харчування

16 мая, 2018

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №3871 «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів». Про це повідомляється на офіційному порталі Уряду.

Законопроектом пропонується внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також до законів України «Про молоко та молочні продукти» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» зміни, якими встановлюється адміністративна відповідальність за виробництво, введення в обіг або реалізацію «харчових продуктів з вмістом пальмової олії» та забороняється використання пальмової олії у виробництві традиційних молочних продуктів та інших харчових продуктах, вироблених в Україні.

Законопроект підтримали 233 нардепи. Ініціаторами закону є Олег Ляшко, Віктор Галасюк, Віктор Вовк та Ігор Мосійчук.

У пояснювальній записці зазначається, що властивості пальмової олії та її жирних кислот підвищувати рівень холестерину в крові та провокувати розвиток атеросклерозу, тромбозу судин, захворювань серця, ожиріння роблять пальмову олію шкідливим продуктом  у харчуванні людини. Але, не зважаючи на це, вона широко застосовується в Україні при виробництві харчових продуктів, зокрема молочної продукції та кондитерських виробів в якості замінника дороговартісного масла, що в свою чергу тягне здешевлення виробництва.

Новости по теме

| | | | |