Південь України може стати виробником «Пао-Пао»

14 мая, 2018

Смак цього екзотичного фрукта часто описують як смак пирога з бананово-ванільним заварним кремом, з легкими нотками цитруса. Одними з перших почали вживати його індіанці, які жили в Америці. Вони називали цей фрукт «Пао–Пао». Сама рослина має назву Бананове дерево або, по-науковому, Азіміна. Назву Бананове дерево рослина отримала завдяки формі плодів, але до бананів вона не має ніякого відношення. Незважаючи на те, що для Америки азіміна є батьківщиною та є найбільшим фруктовим деревом в Сполучених Штатах, все ж вона не стала ще поки комерційною культурою. Багато вчених активно працюють у цьому напрямку, а в останні 15-20 років зусиллями ентузіастів в США, Італії, Австралії була проведена значна робота з вивчення та створення колекцій генофонду цієї рослини. Лідером в області вивчення азіміни є Університет штату Кентуккі. Саме в цьому університеті знаходиться Національне сховище зародкової плазми цього дерева. В даний час у США існує понад 40 розплідників, які продають дерева азіміни. У продаж пропонуються щеплені дерева разом з нещепленими саджанцями вартість яких від 18$ до 25$ в роздріб за саджанець.

Що стосується півдня України, то для нашого регіону ця рослина не таке вже і екзотична. Справа в тому, що в Одесі росте найстаріше в Україні дерево азіміни, якому 60 років. Тому вирощувати бананове дерево в нашому регіоні не є проблемою. Саджанці можна придбати у ДП ДГ «Новокаховське», Інституту рису Національної академії аграрних наук України», де азіміни більше 50 зразків або у приватних виробників. Ціна за 1 саджанець варіюється від 200 до 1500 грн., залежно від віку саджанця.

Існує дев’ять видів Азіміни. У культурі широко поширений вид Азіміна трилопатева (лат. Asimina triloba). Її можна вирощувати не тільки для отримання плодів, але і як декоративну рослину, бо дерева мають привабливу форму – пірамідальну або конічну. Листя восени стають жовтими і блискучими, а квіти набирають яскравого фіолетово – червоного кольору. Порівняно з яблуками, персиками і виноградом, плоди азіміни містять більшу кількість вітаміну С, мінеральних речовин, білка, клітковини та вуглеводів. Багаті плоди на залізо, калій, кальцій, магній, фосфор, марганець і цинк. Вони володіють високим вмістом антиоксидантів, що містять в основному ненасичені жирні кислоти і є хорошим джерелом лінолевої та ліноленової кислот.

У фармацевтиці препарати з азіміни відомі як засоби, що володіють протизапальною і протипухлинною дією. Доведено, що люди, які вживають цей фрукт в їжу постійно, набагато рідше хворіє раковими захворюваннями, ніж ті, у раціон яких цей фрукт входить досить рідко. Екстракти азіміни застосовують для поліпшення стану імунної системи, підвищення захисних властивостей і зниження наслідків стресів, усунення нервових розладів, психозів. Відомі також чудові косметологічні властивості плодів. Господарське значення азіміни йде корінням в доколумбівський період історії Америки, де кора цього дерева застосовувалася в якості сировини для виготовлення мотузок. Також кора азіміни є природним пестицидом, корінне населення Америки використовують її екстракт для боротьби з мухами та комарами.

Сама рослина досягає середньої висоти 2-3 метри, а квіти нагадують красиві і великі дзвіночки. Дивно те, що з однієї квітки може вийти до 12 плодів, які об’єднані в гроно, схоже на банани. Запах квітів досить слабкий, але не приємний, тому запилювачами азіміни, в основному, є мухи та жуки. У дикій природі дерево росте біля водойм, тому можна сказати, що рослина любить вологий ґрунт і в процесі вирощування йому буде необхідний полив. Вирощувати цю рослину краще всього з саджанців, хоча можна отримати і з кісточки. Правда вирощування азіміни з насіння процес складний і трудомісткий. Найкраще за рекомендаціями фахівців купити дворічну рослину, тоді вона краще вкорениться. Але слід купувати не менше двох рослин (якщо сортових, то сорти повинні бути різними). Це потрібно для перехресного запилення. Плодоносити азіміна починає через 3 – 4 роки після посадки саджанця. Посадку краще всього проводити навесні. Місце для посадки краще вибрати в півтіні, бо на відкритому сонці в нашому регіоні у рослин можуть обгоріти листя. Краще всього підходять для азіміни пухкі, нейтральні або злегка кислі ґрунти. Листя дерева досить великі, в довжину досягають 30 см, тому краще всього висаджувати рослину в захищеному від сильних вітрів місці. У догляді бананове дерево не примхливо. Досить забезпечити дереву своєчасний полив, бо рослина не переносить посуху, і не давати розростатися бур’янам. Навесні, до початку сокоруху, дерево обрізають, звільняючи від пошкоджених гілок і забираючи зайві для формування крони. Азіміна дуже морозостійка культура і наші південні морози для неї не проблема. Дорослі рослина досить добре витримує до -27оС, молоді рослини перші два роки все ж утеплюють, а кореневу систему прикривають листям або соломою. Перевага рослини в тому, що порівняно з іншими фруктовими деревами вона практично не піддається впливу хвороб і шкідників. Плоди дозрівають нерівномірно у вересні-жовтні. До осені поливи скорочують, а підгодівлі припиняють, щоб деревина могла зміцніти до настання холодів.

Азіміна є унікальною фруктової культурою з високою поживною цінністю, стійкістю до хвороб та шкідників, морозостійкістю та невибагливістю. Тому вона має величезний потенціал на ринку свіжих, перероблених та консервованих продуктів. На закордонних сайтах в інтернеті 1,4 кг свіжих плодів азіміни коштують від 45$, а заморожені плоди коштують від 15$ за 900 гр. Всі ці якості дозволяють вважати, що промислове вирощування азіміни може принести вигоди виробникам агропродукції.

Заморожений Пао-Пао

Текст: Євгенія Ткачова

Новости по теме

| | | | | |