Зерновики проти закриття залізничних станцій – УЗА

14 мая, 2018

Українська Зернова Асоціація (УЗА) виступила проти закриття малоефективних залізничних станцій, що забезпечують перевезення зерна від елеваторів до порту. Про це заявив Президент УЗА Микола Горбачьов під час проведення засідання робочої групи з питань удосконалення процесу логістики зернових.

Нагадаємо, що ПАТ «Укрзалізниця» розглядає можливість закриття або консервації станцій, які в недостатній мірі задіяні в роботі з вантажами.

«Українська Зернова Асоціація виступила проти закриття станцій. Разом з тим, ми розуміємо, що цей шлях необхідно подолати і ефективність транспортування зерна також повинно бути враховано», – наголосив президент УЗА.

Також повідомляється, що загалом «Укрзалізниця» запропонувала список близько 170 станцій, що підлягають закриттю. За результатами обговорення було вирішено передати цей список учасникам зернового ринку, які протягом двох тижнів повинні проаналізувати важливість цих станцій та можливість вдосконалення відповідних елеваторів.

«Крім того, ми звертаємось до Міністерства аграрної політики та продовольства з проханням надати інформацію щодо виробництва зерна у розрізі районів окремих областей. Виходячи з даних Міністерства та бачення бізнесу ми зможемо долучити до обговорення керівництво областей та разом з УЗ визначити необхідність та важливість ініціативи по закриттю залізничних станцій. Адже вантажні зернові станції – важлива ланка логістичного ланцюга, а їх закриття не повинно призвести до появи проблем у аграрія-виробника», – додав Горбачьов.

Новости по теме

| | | | |