В квітні на Миколаївщині було зафіксовано 270 порушень правил рибальства

11 мая, 2018

У квітні Миколаївським рибоохоронним патрулем було викрито 270 порушень правил рибальства. Про це повідомляє управління Держрибагентства у Миколаївській області.

А саме: 184 грубих порушень за ч.4 ст.85 КУпАП і 28 порушень порядку придбання, збуту та розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу. Також складено один протокол за ст.86-1 КУпАП та 11 протоколів по ч.3 ст.85 КУпАП – порушення правил рибальства. Крім цього, складено 46 актів виявлення безгосподарського майна, за якими вилучено 171 незаконне знаряддя лову.

До суду передано 212 справ для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

«Протягом квітня у порушників було вилучено 671 кг водних біоресурсів та 211 заборонених знарядь лову. А також затримано три транспортних засоби. Нараховано збитків, завданих браконьєрами рибному господарству, на загальну суму понад 244 тис. грн», — заявили в Управлінні Держрибагентства в області.

Нагадуємо, що на водоймах Миколаївської області з 5 квітня 2018 діє весняно-літній нерестовий заборона на видобуток водних біоресурсів. Він триватиме до кінця травня – початку липня, залежно від водойми.

Новости по теме

| | | | |