Свинарів України чекають нові правила гри ведення бізнесу

11 мая, 2018

Українська галузь свинарства має значний потенціал розвитку. Тож, в активного «ядра» виробників виникає питання в якому напрямку рухатися, яким критеріям мають відповідати господарства, щоб забезпечувати стійкий розвиток галузі. Ці та інші питання розглядались 10 травня на прес-конференції в УНІАН. Повідомляє прес-служба Асоціації «Свинарі України».

Щоб наблизити українських виробників свинини до європейських і міжнародних норм, Асоціація «Свинарі України» за грантової підтримки Проекту USAID «Агросільрозвиток» та спільно із незалежними експертами працювала над створенням нормативних документів, які конкретизують вимоги нового євроорієнтованого законодавства. Як зазначив Президент Асоціації «Свинарі України» Артур Лоза, одним із напрямків роботи в рамках співпраці стала розробка Технологічних інструкцій щодо поводження з гноєм свиней.

«Оскільки, відповідно до ЗУ «Про побічні продукти» гній відтепер не «відходи», а «побічний продукт», іншими словами — цінне добриво, з’явилася потреба розробити критерії та правила поводження з ним. Асоціація «Свинарі України» виступила ініціатором створення такого документу, — Техінструкцій, у яких прописані конкретні правила та принципи роботи з побічними продуктами. Фактично, наше завдання імплементувати ті практики, які існують у світі, щоб зробити максимально корисний продукт агровиробництва й мінімізувати негативні впливи, пов’язані з діяльністю у цій сфері», – говорить Лоза.

Про те, як імплементація нового харчового законодавства має змінити правила роботи, зокрема й виробників свинини, яких результатів планується досягнути розповів Юрій Оглашенний, експерт проекту USAID «Агросільрозвиток» з імплементації законодавства ЄС щодо безпечності та якості харчових продуктів.

«Основні завдання нового законодавства, яке імплементується в Україні — захистити право споживача на безпечну продукцію та розвивати харчову галузь, як таку. Його впровадження почалося із підписання країною Угоди про асоціацію з ЄС, яка передбачає поставку нашої продукції на європейські ринки. Крім того, такі ж норми діють і в інших країнах. Тож, для відкритої торгівлі зі світом, Україна повинна мати гармонізоване законодавство», – зазначає Оглашенний.

За словами експерта нове законодавство покладає відповідальність за безпечність продукції на виробників у рамках їхньої діяльності.

«У Законі прописані загальні вимоги до операторів ринку, методичні ж настанови відповідають на питання як досягнути мети. Відповідно до ЗУ об’єднання виробників мають право розробити такі настанови для виконання вимог законодавства. Наприклад Асоціація «Свинарі України» спільно з Проектом USAID «Агросільрозвиток» вже розробили гігієнічні вимоги, — документ, де прописана система процедур, яка забезпечує безпечну продукцію від виробників», — додає Оглашенний.

Президент Всеукраїнської громадської організації «Жива планета», заступник Голови ТК 82 Світлана Берзіна зауважила, що поводження з гноєм, гігієнічні вимоги та оцінка впливу на довкілля — взаємопов’язані аспекти, які сконцентровані на вивченні та застосуванні найдоступніших технологій. Що являє собою європейський підхід до реалізації екологічного законодавства.

«Спільно з АСУ пророблена значна робота — розроблені Національні стандарти з оцінки впливу на довкілля для галузі свинарства, у яких прописані критерії яким має відповідати свиногосподарство. Діючий ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» розглядає можливість створення такого документу для кожної окремої галузі. Питання критеріїв — одне з ключових, оскільки проводити оцінку впливу за загальними базовими вимогами неможливо, адже кожна галузь має свою унікальну специфіку. В Україні, на жаль, немає загальних довідників з переліком доступних технологій. За ними працює екологічне законодавство, пов’язане із промисловими виробниками у Європі. Впровадження таких стандартів із чітко встановленими правилами, вимогами і показниками і є імплементацією законодавства», – розповідає Берзіна.

Один із розробників документу Олег Картавцев, Голова Комітету Громадської ради при Мінприроди України з питань екологічної безпеки та експертизи, директор ДП НДІННП «МАСМА підсумував, що головною метою стандартизованих підходів до оцінки впливу на довкілля є створення єдиного інструменту, якого дотримувались би державні, місцеві органи влади, громадськість та бізнес. І свинарство — це фактично перша галузь, яка почала працювати над цим питанням

Новости по теме

| | | | |