Внаслідок безконтрольного застосування гербіцидів на Первомайщині отруїлись місцеві мешканці

11 мая, 2018

У селі Софіївка Первомайського району жителі постраждали внаслідок безконтрольного застосування гербіцидів. Отрута вразила і людей і їхнє присадибне господарство. Про це повідомила жителька Первомайська Ірина Семенова, надіславши фотографії з місця отруєння рослин.

Її батьки Ірини живуть в Софіївці, вона ж туди приїжджає з маленкими дітьми:

Поведінка місцевих жителів вже перейшла всі межі законності, ядохімікати вони використовують для винищення своїх бур’янів, при цьому вбиваючи все навкруги. Мої батьки отримали результат: винищений горішник, частину мертвої пасіки. Проте, коли ти маєш головний біль, сухість та почервоніння в очах та гіркоту в роті, горлі, чесно сказати страшно стає вже зовсім не за горіхи. Буквально вчора  інший сусід полив пестицидами провулок та проїзжу частину по всій вулиці й злив залишки на краю. Поїхавши робити фото я знаходилася там 20 хвилин – головний біль був всю ніч.

За фактом безвідповідального використання отруйних речовин родина Ірини звернулася до Первомайської райдержадміністрації та поліції.

Я хочу вірити, в те що нас можуть захистити та прийняти відповідні міри. Я хочу привозити своїх маленьких дітей до бабусі з дідусем та не боятися цього, – наголошує в своєму зверненні Ірина Семенова.

За матеріалами: pervomaisk.info

Новости по теме

| | | |