Уряд затвердив список держпідприємств для продажу, серед яких два агрогіганта

10 мая, 2018

В четвер, 10 травня, Кабінет міністрів України на своєму засіданні затвердив перелік об’єктів приватизації об’єктів державної власності на 2018 рік, до якого увійшли 26 підприємств серед яких два агрогіганти. Про це повідомляють «Українські новини».

Згідно з пояснювальною запискою, приватизація цих об’єктів буде сприяти їх модернізації і технічного переоснащення, а також дозволить виконати план по приватизації на 2018 рік (21,3 млрд гривень до державного бюджету).

Кабмін доручив уповноваженим органам управління об’єктами держвласності в місячний термін з моменту ухвалення рішення про приватизацію забезпечити передачу органам приватизації функцій з управління ними.

Згідно з розпорядженням, 18 об’єктів знаходяться в управлінні ФДМ: енергопостачальні компанії «Тернопільобленерго», «Запоріжжяобленерго», «Харківобленерго», «Миколаївобленерго», «Хмельницькобленерго», теплоелектроцентралі (ТЕЦ) – Херсонська ТЕЦ, Дніпровська ТЕЦ, Криворізька ТЕЦ, Сєверодонецька ТЕЦ, «Азовмаш», » Турбоатом «, Запорізький титано-магнієвий комбінат, «Оріана», завод алюмінієвої фольги, «Президент-Готель», «Центренерго», Одеський припортовий завод і «Сумихімпром».

3 об’єкти знаходяться в управлінні Міністерства економічного розвитку і торгівлі: Об’єднана гірничо-хімічна компанія, завод «Електроважмаш», Дніпровський електровозобудівний завод.

2 об’єкти знаходяться в управлінні Міністерства аграрної політики та продовольства: «Аграрний фонд» і Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ).

1 об’єкт підпорядкований Міністерству енергетики та вугільної промисловості – «Вугільна компанія «Краснолиманська», 1 об’єкт підпорядкований Кабінету Міністрів України – «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» і 1 об’єкт підпорядкований Міністерству охорони здоров’я – «Індар».

Дане розпорядження було прийнято з 3-х денним доопрацюванням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством фінансів та Міністерством аграрної політики і продовольства.

 

Новости по теме

| | | | |