США скасували безмитне ввезення для 155 видів українських товарів

7 мая, 2018

26 квітня Офіс торговельного представника США призупинив для частини українських товарів дію Генералізованої системи преференцій. Під обмеження потрапили 155 видів товарів. Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку та торгівлі.

Генералізована система преференцій дає можливість безмитного ввезення на територію США понад 3 500 видів товарів з України. Зокрема під обмеження потрапили деякі продукти харчової, легкої, деревообробної промисловості, машинобудування та деякі електроприлади.

В Мінекономрозвитку зазначили, що працюють над вирішенням проблеми та перебувають в постійному діалозі з США. Проте зняття обмеження на товари залежить від ухвалення Верховною Радою України проекту закону №7466 «Про організації колективного управління».

Метою даного законопроекту є встановлення в Україні ефективної та прозорої системи колективного управління майновими правами у сфері авторського права і суміжних прав.

1 березня парламент підтримав законопроект в першому читанні. А 19 квітня народні депутати розглянули його в другому читанні та продовжать цю роботу на наступних засіданнях.

Новости по теме

| | | |