На полях Киселівки розпочались роботи по зрошенню ВІДЕО

7 мая, 2018

В поточному році на території Киселівської сільської ради завдяки декільком системам зрошення планується полити бульше 370 га землі. Станом на сьогоднішній день роботи зі зрошення вже розпочались.

Монтування систем зрошення проводили співробітники дослідного підприємства «Південне», директором якого є Юрій Котик.

– На території Киселівської сільської ради керівництвом групи компаній «ПАЕК», а саме Юрієм Анатолійовичем Кормишкіним і Ростиславом Володимировичем Данильченко прийнято рішення про грандіозний проект, який називається зрошення. На землю Киселівщини прийшло зрошення, яке повинно дати в зоні ризикованого землеробства Півдня України більш вагомі та високі результати у врожайності зернових технічних культур, – зазанчає керівник.

Варто зазначити, що в минулому році на цій самій місцевості працював один агрегат, завдяки якому було зрошено лише 62 га полів з горохом і люцерною. Тобто площі поливу збільшились більше, ніж у три рази. За словами Юрія Вячеславовича, окрім чистого поливу, який заплановий на території площею 370 га, ще буде створена зона мікроклімату зрошення. Адже зона поливу через вологість може збільшуватись, тому в результаті може бути зрошено близько 400 га земель.

Новости по теме

|