Поліція завадила браконерам продати рибу, відловом якої нанесли збитків на 10 тисяч гривень

7 мая, 2018

Браконьєри із Миколаївської області і міста Кривий Ріг здійснили незаконний вилов риби у Золотобалківській затоці. У період нерестової заборони працівниками Нововоронцовського відділення поліції на світанку викрили трьох браконьєрів з незаконним уловом риби – лящ, карась та короп.

Правопорушники здійснювали незаконний вилов риби на дерев’яному човні вісьмома сітками довжиною по 450 метрів. За словами начальника Нововоронцовського відділення поліції Олега Однолько, сума збитків становить майже 10 тисяч гривень.

За інформацією відділу комунікації поліції Херсонської області, рибу правопорушники спакували у мішки, але поліцейські перешкодили їхнім планам вивезти вилов на автомобілі для продажу на ринках сусідньої області. Браконьєрські знаряддя лову, автомобіль та човен вилучені.

Поліцейські встановили особи порушників природоохоронного законодавства. Ними виявилися двоє жителів міста Кривий Ріг та один мешканець Миколаївської області. Вони купили будиночок на самому березі Золотобалківської затоки і приїжджали туди на кілька місяців саме у період нерестової заборони.

Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» (карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років).

Новости по теме

| | |